• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/%C3%9Csk%C3%BCdar-Yay%C4%B1nevi/296799073753533?sk=timeline&ref=page_internal
  • https://twitter.com/uskudaryayinevi
 Okunmaya Değer Kitaplar Sunar

Hakkımızda

Yeni Çıkanlar


Bir Demet Sohbet
Salih Gülmeli

Tecvid Risalesi
Yrd.Doç.Dr. Fatih Çollak

İki Veli
Ataullah İskenderi

Kur’an-ı Kerim’in Faziletleri
Yrd.Doç.Dr. Fatih Çollak

 

 

 

1994 yılında Üsküdar YAYINEVİ adıyla Üsküdar kapalı çarşısının bodrum katında küçük bir dükkân ile yayıncılık hayatına başladık. Satış ve yayın hizmetlerini bir arada veriyoruz.  Yayın hedeflerimiz

Gelişen ve sürekli yeni eserlerin ortaya konduğu yayıncılık dünyasında eski dertlere yeni bakış ile birlikte eskiden de ders almak ve hayatı kolaylaştırmak adına sadece yazılı ve uygulaması mümkün olmayan formülleri değil fakat aynı zamanda yaşanmış ve huzur bulunmuş tavsiyeleri sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz.

Yunus Emre’nin;

“Bir ben vardır benden içeru.”

Dediği Ben’e dokunarak, bir kere okunup rafa kaldırılacak değil dost olunacak her defasında ayrı bir heyecanla okunacak eserler ortaya koymaya çalışıyoruz.

Ağırlıklı olarak Tasavvuf eserleri başta olmak üzere dini yayınlar yayınlıyoruz.

Kurulduğundan bu yana birçok tasavvuf gönüllüsüne, dışarıdan kimsenin uğramadığı bir çok köy camisine de eserlerimizi hediye olarak ulaştırdık. Üsküdar yayın evi olarak Bundan böyle de aynı ciddiyetle yayın hayatına devam ederek pratik dini bilgileri, Kur’an incelemelerini, evliya eserlerini ve çocuk gelişimine yönelik eserleri sizlere sunmaya devam edeceğiz.Üsküdar Yayınevi
Tel: (90.216) 391 07 82
Faks: (90.216) 341 03 23
E-Mail:  uskudaryayinevi@gmail.com
      Kendi yayınlarımızın yanı sıra ayrıca siz değerli okurlarımızın şahsi çalışmalarının da tashih ve yayını yapıyoruz.              

Okuyucularımızın kaliteli yayınlarla buluşturmak adına ticari kaygıları arka planda tutuyoruz ve yayınlarımıza daha uygun ücret ve ödeme koşulları ile sahip olunmasını bir gurur vesilesi sayıyoruz. Toplu ve/veya peşin alımlarda sunduğumuz indirimlerle okuyucularımızı daha da mutlu ediyoruz.